Pet Birthday Party

Doğum Günü Partisi Hazırlama Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 1.0.3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Pilcom d.o.o.
Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde, evcil hayvanlarınız için eğlenceli doğum günü partisi hazırlayacağınız keyifli bir simülasyon oyunudur.

Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde, evcil hayvanlarınız için eğlenceli doğum günü partisi hazırlayacağınız keyifli bir simülasyon oyunudur.

Birbirinden sevimli yavru kedi ve köpekler bir eve toplanmış ve sürpriz doğum günü partisi hazırlıyorlar. Size düşen görev, sevimli hayvanlara bu konuda yardımcı olmak. Onlar için lezzetli pasta hazırlayabilir, eğlenceli bir kutlama organize edebilirsiniz.

Bunun çin evi süsleyin, parti kıyafetleri hazırlayın, birbirinden lezzetli pasta ve atıştırmalıklar hazırlayın ve muhteşem bir parti için sürpriz gösteriler ve hediyeler hazırlayın.

Pet Birthday Party oyunu içerisinde; Kedi, köpek ve Tavşan olmak üzere 6 sevimli evcil hayvan, Muhteşem renklerle dolu HD çizimler, Mini oyunlar, Doğum günü aksesuarları, Pastalar, yemekler, soslar ve dekorasyon malzemeleri, Doğum günü partisi planlama fikirleri gibi bir çok özellik sizleri bekliyor.

Daha Fazla Göster
Pet Birthday Party indir